Спортивный клуб исторического фехтования "Ritter"

Лицарський турнір пам’яті Максима Шимка — 2019

IMG_4631

Лицарський турнір присвячений Герою Небесної Сотні, вінницькому історику-реконструктору Максиму Шимку. Вперше турнір був проведений 21 жовтня 2017 р. у День народження Максима. Тоді фестиваль відвідали реконструктори з п’яти міст України, учасники волонтерського потягу «Труханівська Січ» та багато вінничан. Фестиваль викликав значну увагу та схвалення як з боку глядачів так і з боку учасників.

Вже наступного року в турнірі взяла участь рекордна для Вінниці кількість лицарів – 65 бійців, які представляли 15 клубів України.

Турнір проводиться в індивідуальних та групових номінаціях («Щит-меч», «Щит-меч. Жінки», «Щит-меч. Прем’єр ліга», «5 на 5. Чоловіки» і «3 на 3. Жінки).
Турнір в номінаціях «Щит-Меч» і «Щит-Меч. Жінки» увійде в всеукраїнський рейтинг UMF і стане фінальним турніром, для цього рейтингу в 2019 році.

Крім лицарських боїв на учасників та гостей турніру чекають: 19 жовтня виступи бардів-менестрелів (м. Київ, м. Ізмаїл) та 20 жовтня концерт фолк-рок гурту ФРАМ (Україна\Білорусь).

 

17 сентября, 2019