Спортивный клуб исторического фехтования "Ritter"

Правила та регламент
Номінація «Тріатлон»

1. ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 До участі у номінацію «Тріатлон» допускаються команди складом з трьох учасників.

1.2 Склад команди не може бути змінений протягом турніру.

1.3 Команда обирає собі назву, та призначає капітана зі складу учасників команди. Капітан визначає порядок виступу бійців у раундах, приймає рішення про заміну бійця, подає апеляції. До кінця турніру функції капітана виконує один і той же учасник, передача функцій капітана можлива у випадку травми або інших форс-мажорних обставин. Про зміну капітана команди представники команди мають заздалегідь повідомити Головного Суддю ристалища.

1.4 Рішення про участь того чи іншого учасника в наступному раунді приймається командою і капітаном перед раундом. Порядок участі бійців у раундах не регламентується.

1.5 У разі травми одного з учасників команди, його може замінити будь-який інший учасник з поточного складу команди. Травма учасника має бути підтверджена кваліфікованим медичним працівником. Учасник, що отримав травму надалі не може приймати участь ні в одній номінації фестивалю «Стара Фортеця 2021». Учасник, який завдав травму підлягає дискваліфікації з номінації. Поточний раунд закінчується з максимальним рахунком на користь команди, учасник якої отримав травму. Команда може продовжувати змагання удвох, проте не може продовжувати змагання за умови, коли в складі команди лишився лише один учасник.

1.6 Бій між командами проходить у три раунди. Для кожного раунду заздалегідь визначається тип макету зброї, на якому він буде проходити. В кожному раунді використовується новий тип озброєння.

1.7 На зазначеному турнірі раунди відбудуться на таких макетах зброї, як: Рапіра/дага для першого раунду, Меч/баклер для другого і Довгий меч (федершверт) для третього.

1.8 Один учасник може брати участь лише в одному раунді протягом бою (крім форс-мажору з травмою або дискваліфікацією іншого учасника команди). У різних боях один учасник може виходити у раунди з різним типом озброєнь.

1.9 Раунд продовжується одну хвилину чистого часу. Ліміт балів визначається наступним чином:

1.10 В кожному наступному раунді в рамках поєдинку приймають участь інші учасники з іншими макетами зброї, початковий рахунок нового раунду дорівнює кінцевому рахунку попереднього. Перемогу здобуває команда, що набрала більше очок в сумі за три раунди.

2. ДОПУСКИ

2.1 Всі допуски по спорядженню і озброєнню повністю відповідають допускам UMF і зазначені у відповідних профільних правилах номінацій, що входять до етапів номінації «Тріатлон». Учасники мають бути споряджені та озброєні згідно з вимогами до того типу озброєння, на якому проходитиме раунд.

3. ПІДРАХУНОК БАЛІВ

3.1 Правила підрахунку балів за ураження різних зон уніфіковані для всіх типів озброєнь.

Зона ураження

Укол

Удар

Голова

2

2

Корпус

2

1

Рука

1

1

Нога

1

1

3.2 Правила рахунку афтерблоу та штрафів, аналогічні загальним правилам UMF. Усі штрафні санкції (зауваження, попередження, штрафні бали) накладаються на всю команду і діють протягом всього бою.

3.3 Правило взаємних уражень: У випадку взаємного ураження бали учасникам не нараховуються. У випадку, якщо учасники допустили три взаємних ураження протягом раунду, раунд зупиняється із тим рахунком, який був зафіксований на момент третього взаємного ураження.

3.4 Правила ведення турнірної таблиці аналогічні правилам одноосібних дисциплін.

3.5 Критеріями для визначення місць по результатам боїв у групі є:

 

4. АПЕЛЯЦІЇ

4.1. Процедура подання апеляцій аналогічна загальним правилам UMF. Кількість апеляцій обмежується двома апеляціями на номінацію.


Правила і концепція номінації «НЕМА-Триатлон» розроблені спільно клубами «Чорний Загін» та «Ritter». При використанні даних правил посилання на авторство обов’язкове.