Спортивный клуб исторического фехтования "Ritter"

Правила та регламент
Номінації «Професійний Поєдинок HEMA»

Загальні положення

1.1. Кожен із учасників професійного поєдинку автоматично погоджується з усіма пунктами даних Правил.

1.2. До участі у професійному поєдинку допущені учасники віком старше 18 років, що не мають протипоказань за станом здоров’я або за будь-якими іншими показниками.

1.3. Поєдинок поділяється на раунди і проводяться в межах майданчика, контур якого помічений маркувальною лентою на підлозі або огороджений в будь-який спосіб (надалі іменується «ристалище»).

1.4. У поєдинку приймають участь двоє учасників.

1.5. Поєдинок проводиться у три раунди, кожен з яких відбувається із застосуванням відповідного макету зброї. Правила кожного раунду відповідають правилам та регламентам UMF, що застосовуються при проведенні поєдинку на відповідному макеті зброї, за виключенням тих випадків, які оговорені даними Правилами.

1.6. Перед початком турніру кожен учасник має пройти обов’язковий допуск на все спорядження, із яким бажає приймати участь у поєдинках. Допуск проводиться суддівською колегією, згідно із вимогами, викладеними у відповідних пунктах профільних правил. Участь в поєдинку із використанням спорядження, що не пройшло допуск, навіть якщо воно відповідає Правилам суворо заборонена.

1.7. Кожен раунд триває 120 секунд чистого часу.

1.8. Перерва між раундами складає 60 секунд.

1.9. В раундах послідовно використовується наступне атакуюче спорядження:

  1. Довгий меч
  2. Меч та баклер
  3. Рапіра та дага

1.10. Бали, що були нараховані учаснику в кожному раунді переносяться в наступний раунд. Учасники починають кожний новий раунд із тим рахунком, яким закінчили попередній.

1.11. Зараховуються виключно якісні, акцентовані удари та уколи, нанесені в рамках профільних правил. У якості допоміжного критерію оцінки результативної дії суддівська колегія приймає до уваги той факт, чи зупинився макет зброї під час нанесення удару\уколу, але в будь-якому випадку визначення результату залишається на розсуд суддівської колегії.

1.12.До застосування в рамках професійного поєдинку дозволені:

1.13. У якості «афтерблоу» зараховується будь-яка дія, що була виконана до команди «стоп», у рамках профільних правил зарахування афтерблоу. Після результативного удару або уколу в зону голови афтерблоу не зараховується.

1.14. Взаємні ураження не приносять балів учасникам. Кількість взаємних уражень – необмежена.

1.15. Апеляції на професійний поєдинок не приймаються.

1.16.Перші три виходи двома ногами за межі ристалища у кожному раунді не приносять штрафних балів. Четвертий та всі наступні виходи приносять -1 бал та зауваження.