Спортивный клуб исторического фехтования "Ritter"

Регламент
Номінації «Меч-Баклер»

1. Загальні положення

  1. Кожен із учасників турніру, що приймає участь у поєдинках, автоматично погоджується з усіма пунктами Правил.
  2.  До участі у Турнірі допущені учасники віком старше 18 років, що не мають протипоказань за станом здоров’я або за будь-якими іншими показниками. 
  3. Для участі у Турнірі учасник має пройти попередню реєстрацію. Організатори не гарантують, що учасники, що не пройшли попередню реєстрацію будуть допущені до участі у поєдинках. 
  4. Турнір складається з поєдинків, що поділяються на раунди і проводяться в межах майданчика, контур якого розмічений маркувальною лентою на підлозі або огороджений в будь-який спосіб (надалі іменується «ристалище»). 
  5. У поєдинку приймають участь двоє учасників.
  6. Поєдинок триває 60 секунд «чистого» часу або до того моменту, поки один з учасників не заробить 10 балів. 
  7. Раунд – проміжок часу, що настає між командами «Бій» та «Стоп», що подаються одним із Судей. 
  8. Перед початком турніру кожен учасник має пройти обов’язковий допуск на все спорядження, із яким бажає приймати участь у поєдинках. Допуск проводиться суддівською колегією, згідно із вимогами, викладеними у пункті 1 Правил. Участь в Турнірі із використанням спорядження, що не пройшло допуск, навіть якщо воно відповідає Правилам суворо заборонена. 
  9. У випадку, якщо учасник планує обмінюватись спорядженням із іншим учасником, він має заздалегідь попередити про це Головного суддю та секретаря Турніра з метою оптимального формування турнірних таблиць. 
  10. Турнір проводиться у номінації «Меч-Баклер».
  11. При проведенні турнірів, що приймають участь у рейтингу UMF даний регламент має виконуватись без змін. У випадку, якщо турнір не приймає участі у рейтингу UMF, даний регламент може бути змінений в будь-якому із пунктів в залежності від побажань організаторів. 

 

    1. Турнір проводиться за груповою системою.
    2. Групи поділяються на відбіркові, півфінальні та фінальні групи
    3. Всі зареєстровані учасники рівномірно розподіляються між відбірковими групами. Кількість учасників у відбірковій групі – не більше 7 та не менше 4 осіб. 
    4. Кожен учасник відбіркової групи має провести поєдинок із усіма іншими учасниками відбіркової групи. За результатами поєдинків у відбірковій групі двоє учасників з неї проходять до напівфінальних груп. 
    5. Поєдинки у напівфінальних групах проводяться аналогічно із поєдинками відбіркових груп. За результатами поєдинків у напівфінальних групах формується фінальна група учасників, до якої мають увійти від 4 до 6 учасників. 
    6. Основним критерієм, за яким визначаються переможці у групі, є бали перемог що нараховуються у поєдинках, що були проведені учасником із іншими учасниками групи.

 

  1. Бали перемог нараховуються наступним чином: 
Результат поєдинкуБали
Перемога2
Нічия1
Поразка0
  1. У випадку, коли двоє або більше учасників, що претендують на перемогу у групі мають однакову кількість балів перемог, застосовуються додаткові критерії оцінки перемоги та переходу на наступний етап змагань. 
  1. У випадку, якщо навіть за допомогою додаткових критеріїв не вдається визначити переможця, суддівська колегія має призначити додатковий поєдинок між претендентами на перемогу що не може закінчитись внічию. У випадку закінчення часу поєдинку при рівній кількості очок у претендентів – поєдинок продовжується до того моменту, поки один з претендентів не отримує переваги у 2 очка. Якщо поєдинок закінчується достроково за правилом «трьох взаємних уражень», то переможцем вважається той претендент, що набрав у цьому поєдинку найбільшу кількість очок. 
  1. Згідно рішення організаторів турніру другий етап відбору (напівфінальні групи) може бути замінений на поєдинки в форматі плей-офф.
    1. Як результативні зараховуються виключно якісні, сильні, акцентовані удари або уколи мечем (далі – туше) 
    2. Нарахування балів, що зараховуються за туше під час поєдинку здійснюється за наступною системою: 
Зона ураженняУкол, балиУдар, бали
Голова22
Корпус21
Рука (також кисть)11
Нога11
  1. Також, у випадку коли учасник вийшов за межі ристалища обома ногами він отримує штраф в 1 бал. Дана дія не несе за собою винесення Зауваження, Попередження або Дискваліфікації. 
  2. У випадку взаємного ураження бали учасникам не нараховуються.
  3. Після трьох взаємних уражень в ході поєдинку настає технічна поразка обох учасників поєдинку зі збереженням рахунку на випадок необхідності підрахунку фехтувального рейтингу. 

 

  1. Інші положення
  2. 1. Згідно із рішенням команди організаторів, ними може бути забезпечена відеофіксація поєдинків. В такому випадку організатори турніру зобов’язуються забезпечити кожне з ристалищ двома пристроями, що записують відео з усієї площини ристалища, та надати учасникам можливість запросити перегляд суддівською колегією відеоповтору раунду у випадку, якщо учасник не погоджується з рішенням Колегії. В такому випадку кількість можливих апеляцій на номінацію зменшується до однієї, але кожному учаснику надається право два рази протягом номінації попросити суддів переглянути відеозапис поєдинку із своєю участю, з метою впевнитись у правильності оголошеного результату. У випадку, якщо в результаті перегляду суддівською колегією відеоповтору визначається помилка при оголошенні рахунку, кількість запитів не зменшується. У випадку, якщо суддівська колегія за результатами перегляду відеоповтору впевнюється в попередньо оголошеному результаті, кількість запитів зменшується на 1. Про забезпечення турніру відеофіксацією, та, відповідно, зменшення кількості апеляцій організатори зобов’язуються повідомити заздалегідь, не менше ніж за два тижні до моменту початку турніру. У випадку, якщо відеофіксація від організаторів не надається, правила по апеляціям лишаються незмінними та відображені у відповідному пункті Правил.